Новини

19.06.2017

Компанія «Пост Фінанс» виходить на ринок електронних грошей

детальніше...
19.06.2017

«Пост Фінанс» запустила систему процесингу електронних грошей через платіжну систему FORPOST. Зараз система функціонує в тестовому режимі та невдовзі стане частиною операційної моделі, включаючи адресну доставку «Нова пошта».

Надалі «Пост Фінанс» планує перетворити віртуальний гаманець на повноцінний платіжний засіб, що допоможе швидко розрахуватися за покупки, послуги, в т.ч. комунальні, тощо. Особливо цікавими електронні гроші будуть для гравців ринку e-commerce, в тому числі інтернет-магазинам, що здійснюють доставку товарів, яких “Пост Фінанс» вже запрошує до співпраці.

Емітентом електронних грошей для платіжної системи FORPOST став «Альфа-Банк», електронні платіжні засоби емітуються у гривні.

«Запускаючи власний процесинг електронних фінансів, ми надаємо клієнтам «Пост Фінанс» та «Нова пошта» нові технологічні можливості для легкого розрахунку за товари та послуги. Впевнений, що «Пост Фінанс» швидко знайде своє місце на українському ринку е-грошей, що тільки починає набирати обертів», — прокоментував генеральний директор компанії Андрій Кривошапко.

16.05.2017

Здійснити переказ «Миттєвий» тепер можна через термінали «TYME»

детальніше...
16.05.2017

Компанія «Пост Фінанс» розширює можливості переказу «Миттєвий». Відтепер переказати кошти можна і через термінали самообслуговування. Отримувач зможе одержати переказ вже за 15 хвилин у касі «Пост Фінанс», яка є у кожному з понад 2300 відділень «Нова пошта» по всій Україні.

Партнером компанії в запровадженні сервісу стала міжнародна платіжна система TYME, мережа якої складається з понад 3000 точок по Україні. Вони розташовані у зручних для споживача місцях: гіпермаркетах, торгових центрах, невеликих магазинах. Карту покриття TYME можна переглянути за посиланням: https://tyme.ua/map/
«Ми продовжуємо працювати над тим, аби клієнти користувалися нашими фінансовими послугами легко і швидко. Сервіс, який ми запускаємо у партнерстві з TYME, виводить на новий рівень зручність здійснення переказів, адже для цього тепер не обов’язково відвідувати відділення «Нова пошта». Використання широкої мережі терміналів самообслуговування повністю відповідає вимогам сучасної людини, яка цінує свій час, а також якість та безпеку сервісу», — прокоментував директор «Пост Фінанс» Андрій Кривошапко.

«Доступність, простота і зручність послуги для кінцевого користувача – основні пріоритети в роботі системи грошових переказів TYME. «Пост Фінанс» як частина групи компаній «Нова пошта» — лідер на ринку фінансових послуг з найвищими стандартами якості, і для нас велика честь і відповідальність запустити спільний проект. Ми розраховуємо, що нова послуга швидко здобуде успіх на ринку грошових переказів і сподобається українцям», — повідомила керівник напрямку Грошові перекази TYME Марина Немкова.

Переказ коштів «Миттєвий» — одна з найпопулярніших послуг «Пост Фінанс». Клієнт може переказати кошти без відкриття рахунку, оплату комісії здійснює виключно відправник переказу, а гроші доступні до виплати через кілька хвилин. За перший квартал 2017 року завдяки продукту «Миттєвий» українці переказали 105 млн грн, при цьому кількість прийнятих переказів склала понад 36 тисяч.

13.04.2017

Послуга «Контроль оплати» від ПОСТ ФІНАНС (ГК «НОВА ПОШТА») здобула перемогу у категорії «Кращий фінансовий продукт для Е-commerce» на «Ukrainian E-Commerce Awards 2017».

детальніше...
13.04.2017

Послуга «Контроль оплати» від ПОСТ ФІНАНС (ГК «НОВА ПОШТА») здобула перемогу у категорії «Кращий фінансовий продукт для Е-commerce» на «Ukrainian E-Commerce Awards 2017».

Найуспішніші інтернет-проекти українського ринку електронної комерції визначали споживачі шляхом голосування.

Оцінити якість продукту-переможця від ПОСТ ФІНАНС на сьогодні мають змогу більше 2400 корпоративних клієнтів, серед яких провідні інтернет-магазини. Укладаються нові угоди, тому цифра зростає щодня.

Послугу «Контроль оплати» забезпечує грошовий переказ «Безготівковий», за умовами якого платіж за замовлений товар приймається від фізичної особи-отримувача та перераховується на поточний рахунок корпоративного клієнта-відправника, протягом наступного банківського дня.

При цьому переваги мають і відправники, адже їм гарантований переказ за товар, і одержувачі: забрати замовлення вони можуть у будь-якому відділенні НОВА ПОШТА, сплативши при цьому лише вартість отриманого відправлення.

13.04.2017

На сьогодні ми обслуговуємо клієнтів у 2363 касах FORPOST

детальніше...
13.04.2017

На сьогодні ми обслуговуємо клієнтів у 2363 касах FORPOST. У нас ви можете здійснити перекази коштів «Безготівковий», «Експрес», а також «Миттєвий», який стає доступним одержувачу вже протягом декількох хвилин після перерахування. Графік роботи кас FORPOST відповідає графіку роботи відділень ТОВ «НОВА ПОШТА».

29.12.2015

29.12.2015 р. ми перетнули межу в 1000 кас.

детальніше...
29.12.2015

Всього відкрито вже 1051 кас FORPOST. Графік роботи кас FORPOST відповідає графіку роботи відділень ТОВ «НОВА ПОШТА».

20.12.2015

5 головних платіжних трендів 2016 року

детальніше...
20.12.2015

Традиційно в грудні експерти підбивають підсумки року і роблять прогнози на наступний. Особливо це актуально в сфері платежів і фінансів, адже протягом року відбувається багато подій, що зумовлюють подальше розвиток галузі. Компанія PPRO Group, європейський провайдер фінансових рішень для міжнародних електронних платежів, представила основні прогнози на 2016 рік у сфері платежів.

1. Мобільні платежі.

2016 рік стане вирішальним для провайдерів мобільних платежів. Схоже, Apple Pay планує масштабну європейську експансію — і це дуже сильно вплине на ринок мобільних платежів. Якщо створити єдину глобальну платіжну систему поки неможливо, то Apple Pay принаймні буде докладати всіх зусиль, щоб просунути цей процес вперед. Особливо враховуючи, що його конкурент — Google — також прагне зайняти лідерські позиції в сфері мобільних платежів.

У 2016 році ми також станемо свідками того, як мобільні платежі стають менш залежними від смартфонів. Такі пристрої, як «розумні» годинник, браслети і навіть обручки стануть платіжними інструментами.

2. Безпека.

У 2016 році токенізація і біометрична ідентифікація будуть мати сильний вплив на платіжну індустрію. Токенізація є надзвичайно цікавим методом захисту даних кредитних карт. Його суть полягає в заміні номера платіжної картки токеном — поки номер карти надійно зберігається на сервері токенізаціі, токен використовується протягом всього процесу оплати. Навіть у випадку крадіжки токена, користувачеві і його фінансам не може бути завдано шкоди, що робить платіжний процес безпечним.

Через відсутність стандартів токенізаціі, ця технологія все ще перебуває в початковому стані. Проте вже в 2016 році на ринку очікується зрушення.

Якщо говорити про аутентифікації користувача при виконанні платіжної операції, то тут використовується кілька популярних методів, включаючи пін-коди, паролі, відбитки пальців, які, однак, не забезпечують повної безпеки. Тому в 2016 році все частіше буде використовуватися двухфакторная аутентифікація для поліпшення безпеки. Крім того, будуть набирати популярність такі зручні та інноваційні способи, як розпізнавання голосу, сканування долонь і малюнка вен, розпізнавання серцевого ритму і т.д.

3. Міжнародна електронна комерція.

Торговцям, які хочуть бути успішними на ринку електронної комерції, необхідно розробляти міжнародну стратегію. Розширення своєї торговельної діяльності за межі країни включає не тільки переклад сайтів та створення ефективної логістики. Також важливо, щоб торговці пропонували покупцям бажані локальні способи оплати. Азія, Східна Європа і Латинська Америка зараз є найбільш цікавими ринками для європейських онлайн-ритейлерів. Оскільки проникнення карт в цих регіонах нижче, необхідно зосередитися на альтернативних платіжних методах.

4. Нормативні зміни.

Перший нормативний документ, що регулює ринок платіжних послуг в ЄС, був прийнятий в 2007 році і носить назву Payment Services Directive (PSD). Він передбачає, наприклад, що платежі повинні бути завершені не більше ніж через один день після надходження платіжного доручення. Через два роки жорстких переговорів, в ЄС була прийнята друга директива (PSD2).

Новий документ визначає кілька пріоритетів, у тому числі посилення вимог безпеки для онлайн-платежів шляхом удосконалення аутентифікації клієнтів. PSD2 також забезпечить правову основу для стимулювання конкуренції, що сприятиме виходу на ринок нових провайдерів і забезпечить розвиток інноваційних методів мобільних і онлайн-платежів. Крім того, документ змушує банки надавати доступ платіжним провайдерам до основної своєї цінності — рахунками. Європейське банківське управління (European Banking Authority, EBA) планує розробити більш докладні керівні принципи та нормативні стандарти для застосування директиви. Незважаючи на те, що адаптація директиви в національне законодавство всіх країн ЄС займе ще 2 роки, учасники платіжної галузі повинні почати готуватися до цього вже в 2016 році.

5. Відхід готівки.

Багато експертів упевнені в тому, що наближається кінець готівкових розрахунків. Деякі країни Європи справді скорочують використання готівки. У Швеції, наприклад, практично неможливо використовувати готівкові гроші, щоб заплатити за автобусні квитки. Популярні методи розрахунків — це карти клієнтів, кредитні картки, платежі зі смартфонів. Навіть традиційні пекарні, раніше завжди приймають готівку гроші, розмістили у себе плакати з проханням використати безготівкові методи оплати навіть при маленьких сумах чека. Ситуація в Данії аналогічна: зараз уряд країни обговорює, чи варто зобов’язати дрібних торговців приймати готівку як метод оплати.

Однак смерть готівкових розрахунків залишається в більшій ступені лише теорією. У Німеччині, наприклад, 80% угод роздрібних продажів раніше здійснюються в готівці. Однак частка таких розрахунків весь час зменшується, і продовжить цю тенденцію в 2016 році. Готівкові поступово поступаються своє місце альтернативних платіжних методам.