Новини

27.12.2017

«Пост Фінанс» запровадила послугу грошового переказу «Безготівковий Плюс»

детальніше...
27.12.2017

Компанія «Пост Фінанс» запровадила послугу «Безготівковий Плюс», що полягає у прийманні платежів від фізичних осіб на користь юридичних осіб. Послуга орієнтована переважно на інтернет-магазини та надається через окрему мережу кас, які «Пост Фінанс» встановлює у приміщеннях клієнтів і точках видачі товару (до цього каси розташовувалися тільки в мережі відділень «Нова Пошта»). Перша з кас, які «Пост Фінанс» встановлює «під ключ», вже працює з листопада цього року в центрі обслуговування клієнтів LeBoutique у Києві.

Раніше клієнти-юридичні особи самостійно створювали експрес-накладні на доставку замовлень, приймали від покупців готівку, несли відповідальність за касову дисципліну і витрати на інкасацію. «Безготівковий Плюс» це докорінно змінює.

Головна перевага послуги для юридичних осіб у тому, що всю цю відповідальність бере на себе «Пост Фінанс». До обов’язків компанії входитиме відповідальність за облаштування касового вузла, забезпечення касової дисципліни, дотримання законодавства України, у т.ч. щодо операцій через РРО з наданням клієнту-фізичній особі фіскального чеку, а також безпека проведення платежів. Щоб почати користуватися послугою та облаштувати в себе касу «Пост Фінанс», клієнту необхідно укласти з компанією договір.

Водночас фізичні особи, що здійснюють самовивіз товару з точки інтернет-магазину, також отримують низку переваг. Послуга зручна і проста – здійснити платіж можна на території юридичної особи (скажімо, при отриманні товару з інтернет-магазину). При цьому не потрібно мати при собі його реквізити, адже оплата відбудеться на підставі виданого ним бланку замовлення. Швидко розрахуватися в такій касі можна за допомогою банківської платіжної картки. У фізичних осіб також залишається можливість оплатити замовлення в будь-якій з понад 6600 точок FORPOST у понад 2300 відділеннях «Нова Пошта».

«Завдяки «Безготівковий Плюс» гравці ринку e-commerce зможуть полегшити бізнес-процеси і зняти з себе велику частину відповідальності, пов’язаної з прийманням платежів. Її натомість візьмемо на себе ми, а клієнти зможуть зосередитися на основній послузі – реалізації товарів, а також розвитку бізнесу», — прокоментував директор «Пост Фінанс» Андрій Кривошапко.

*згідно чинного законодавства України, аби здійснити переказ на суму понад 14 999,99 грн. або повернути переказ, клієнт-відправник повинен надати паспорт громадянина України (або інший документ, згідно із переліком Умов надання послуг ТОВ «ПОСТ ФІНАНС»)

Довідка
*«Пост Фінанс» — компанія, яка працює на ринку фінансових послуг з 2012 року і входить до групи «Нова Пошта». У мережі відділень «Нова Пошта» працює понад 6600 точок «Пост Фінанс», в яких можна оформити і отримати грошовий переказ

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-секретар Групи компаній «Нова Пошта»
Тетяна Потапова
Тел: (067) 505 20 66
E-mail: Potapova.t@novaposhta.ua

04.08.2017

«ПОСТ ФІНАНС» реалізувала для клієнтів ГК «Нова пошта» послугу по перерахуванню грошових коштів на банківську картку відправника

детальніше...
04.08.2017

«ПОСТ ФІНАНС» розширює можливості користування грошовим переказом для своїх клієнтів. Тепер немає необхідності приходити у відділення знову для того, щоб отримати зворотній грошовий переказ. Для отримання переказу на платіжну картку клієнту необхідно вказати її реквізити в особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку «Нова пошта». Кошти, що прийняті в касу «ПОСТ ФІНАНС», автоматично будут зараховані на банківську картку відправника. Сервіс не передбачає додаткової комісії та тарифікується згідно тарифів на грошовий переказ, які діють в мережі «Нова пошта».

«За даними опитування клієнтів ГК «Нова пошта», зворотній грошовий переказ на банківську картку відправника став найочікуванішим сервісом 2017 року. Як професіонали фінансового ринку, ми пишаємося реалізацією даного проекту. Наша мета – запропонувати клієнтам сучасйний та зручний сервіс. Крім того, ми робимо ставку на сashless розрахунки та підтримуємо розвиток безготівкових розрахунків в Україні», — прокоментував генеральний директор ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» Андрій Кривошапко.

19.06.2017

Компанія «Пост Фінанс» виходить на ринок електронних грошей

детальніше...
19.06.2017

«Пост Фінанс» запустила систему процесингу електронних грошей через платіжну систему FORPOST. Зараз система функціонує в тестовому режимі та невдовзі стане частиною операційної моделі, включаючи адресну доставку «Нова пошта».

Надалі «Пост Фінанс» планує перетворити віртуальний гаманець на повноцінний платіжний засіб, що допоможе швидко розрахуватися за покупки, послуги, в т.ч. комунальні, тощо. Особливо цікавими електронні гроші будуть для гравців ринку e-commerce, в тому числі інтернет-магазинам, що здійснюють доставку товарів, яких “Пост Фінанс» вже запрошує до співпраці.

Емітентом електронних грошей для платіжної системи FORPOST став «Альфа-Банк», електронні платіжні засоби емітуються у гривні.

«Запускаючи власний процесинг електронних фінансів, ми надаємо клієнтам «Пост Фінанс» та «Нова пошта» нові технологічні можливості для легкого розрахунку за товари та послуги. Впевнений, що «Пост Фінанс» швидко знайде своє місце на українському ринку е-грошей, що тільки починає набирати обертів», — прокоментував генеральний директор компанії Андрій Кривошапко.

16.05.2017

Здійснити переказ «Миттєвий» тепер можна через термінали «TYME»

детальніше...
16.05.2017

Компанія «Пост Фінанс» розширює можливості переказу «Миттєвий». Відтепер переказати кошти можна і через термінали самообслуговування. Отримувач зможе одержати переказ вже за 15 хвилин у касі «Пост Фінанс», яка є у кожному з понад 2300 відділень «Нова пошта» по всій Україні.

Партнером компанії в запровадженні сервісу стала міжнародна платіжна система TYME, мережа якої складається з понад 3000 точок по Україні. Вони розташовані у зручних для споживача місцях: гіпермаркетах, торгових центрах, невеликих магазинах. Карту покриття TYME можна переглянути за посиланням: https://tyme.ua/map/
«Ми продовжуємо працювати над тим, аби клієнти користувалися нашими фінансовими послугами легко і швидко. Сервіс, який ми запускаємо у партнерстві з TYME, виводить на новий рівень зручність здійснення переказів, адже для цього тепер не обов’язково відвідувати відділення «Нова пошта». Використання широкої мережі терміналів самообслуговування повністю відповідає вимогам сучасної людини, яка цінує свій час, а також якість та безпеку сервісу», — прокоментував директор «Пост Фінанс» Андрій Кривошапко.

«Доступність, простота і зручність послуги для кінцевого користувача – основні пріоритети в роботі системи грошових переказів TYME. «Пост Фінанс» як частина групи компаній «Нова пошта» — лідер на ринку фінансових послуг з найвищими стандартами якості, і для нас велика честь і відповідальність запустити спільний проект. Ми розраховуємо, що нова послуга швидко здобуде успіх на ринку грошових переказів і сподобається українцям», — повідомила керівник напрямку Грошові перекази TYME Марина Немкова.

Переказ коштів «Миттєвий» — одна з найпопулярніших послуг «Пост Фінанс». Клієнт може переказати кошти без відкриття рахунку, оплату комісії здійснює виключно відправник переказу, а гроші доступні до виплати через кілька хвилин. За перший квартал 2017 року завдяки продукту «Миттєвий» українці переказали 105 млн грн, при цьому кількість прийнятих переказів склала понад 36 тисяч.

13.04.2017

Послуга «Контроль оплати» від ПОСТ ФІНАНС (ГК «НОВА ПОШТА») здобула перемогу у категорії «Кращий фінансовий продукт для Е-commerce» на «Ukrainian E-Commerce Awards 2017».

детальніше...
13.04.2017

Послуга «Контроль оплати» від ПОСТ ФІНАНС (ГК «НОВА ПОШТА») здобула перемогу у категорії «Кращий фінансовий продукт для Е-commerce» на «Ukrainian E-Commerce Awards 2017».

Найуспішніші інтернет-проекти українського ринку електронної комерції визначали споживачі шляхом голосування.

Оцінити якість продукту-переможця від ПОСТ ФІНАНС на сьогодні мають змогу більше 2400 корпоративних клієнтів, серед яких провідні інтернет-магазини. Укладаються нові угоди, тому цифра зростає щодня.

Послугу «Контроль оплати» забезпечує грошовий переказ «Безготівковий», за умовами якого платіж за замовлений товар приймається від фізичної особи-отримувача та перераховується на поточний рахунок корпоративного клієнта-відправника, протягом наступного банківського дня.

При цьому переваги мають і відправники, адже їм гарантований переказ за товар, і одержувачі: забрати замовлення вони можуть у будь-якому відділенні НОВА ПОШТА, сплативши при цьому лише вартість отриманого відправлення.

13.04.2017

На сьогодні ми обслуговуємо клієнтів у 2363 касах FORPOST

детальніше...
13.04.2017

На сьогодні ми обслуговуємо клієнтів у 2363 касах FORPOST. У нас ви можете здійснити перекази коштів «Безготівковий», «Експрес», а також «Миттєвий», який стає доступним одержувачу вже протягом декількох хвилин після перерахування. Графік роботи кас FORPOST відповідає графіку роботи відділень ТОВ «НОВА ПОШТА».